Drodzy Rodzice, cieszymy się, że odwiedziliście naszą stronę. Zanim podejmiecie świadomą decyzję, poznajcie bliżej Naszą Szkołę.

Poznaj nas

Zapraszamy Państwa wraz z dzieckiem na indywidualne spotkania z Panią Dyrektor, Panią Psycholog oraz Wychowawcą. Podczas spotkania odpowiemy na wszystkie pytania, opowiemy o naszej wizji edukacji i wychowania, oprowadzimy po szkole. Zachęcamy do przygotowania się do spotkania i spisania wszystkich pytań, jakie przyjdą Państwu do głowy. Ważne jest dla nas, aby dziecko również uczestniczyło świadomie w procesie rekrutacji (to ono będzie spędzało z nami najwięcej czasu), dlatego zachęcamy by również dziecko przygotowało się do tej rozmowy i opowiedziało nam o jakiej szkole marzy 🙂

Dołącz do nas – krok po kroku

1. Wypełnij Wniosek o przyjęcie dziecka do szkoły / Wniosek o przyjęcie w przypadku przeniesienia z innej szkoły. Wniosek można złożyć osobiście lub przesłać drogą elektroniczną na adres: dyrektor.naszaszkola@gmail.com

Wniosek w wersji edytowalnej

Wniosek o przeniesienie w wersji edytowalnej

2. Przyjdź razem z dzieckiem na spotkanie rekrutacyjne z wychowawcą klasy oraz psychologiem lub pedagogiem. Spotkanie ma na celu pokazanie szkoły, przedstawienie oferty edukacyjnej oraz wzajemne poznanie się. Jest to dobra okazja na porozmawianie wychowawcy z dzieckiem i rodzicem o mocnych stronach dziecka, ewentualnych trudnościach, oczekiwaniach, zasadach współpracy.

3. Decyzję o przyjęciu dziecka do szkoły, na podstawie złożonych dokumentów oraz rozmowy rekrutacyjnej, podejmuje Komisja rekrutacyjna oraz Dyrektor szkoły. Potwierdzeniem decyzji o podjęciu współpracy ze strony Rodziców dziecka jest podpisanie umowy oraz wpłata „wpisowego” (bezzwrotna kwota 800 zł – wpłata na konto szkoły).

Rodzice uczniów klasy I, po zakończeniu postępowania kwalifikacyjnego, są zaproszeni na zebranie dotyczące organizacji nowego roku szkolnego z udziałem dyrektora i wychowawcy.

4. Rekrutację do klas starszych prowadzimy przez cały rok szkolny. Warunkiem podjęcia decyzji o przeniesieniu ucznia do Naszej Szkoły jest pozytywna opinia Komisji rekrutacyjnej poprzedzona po tygodniowym uczestnictwie w zajęciach szkolnych oraz konsultacją z dotychczasową szkołą (wychowawca, pedagog, psycholog).
W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Dyrektorem Szkoły Ulą Matlak – dyrektor.naszaszkola@gmail.com.