Jesteśmy firmą cateringową wyspecjalizowaną w obsłudze jednostek edukacyjnych, opiekuńczych i firm prywatnych. Wyróżnia nas to, że przygotowujemy posiłki prawidłowo zbilansowane, ze świeżych i naturalnych produktów bez dodatku barwników, konserwantów i sztucznych substancji słodzących. Długoletnie doświadczenie w żywieniu dzieci i młodzieży sprawia, że jesteśmy w stanie zaspokoić nawet najbardziej wyszukane gusta. Gwarantem wysokiej jakości posiłków są: doświadczony zespół, nowoczesne zaplecze kuchenne i techniczne, a także współpraca z dietetykiem, który koordynuje każdy etap przygotowania pożywienia.

CATERING 25-28.09

Proponujemy zarówno całodzienne wyżywienie, jak również możliwość zamawiania wybranych posiłków w kombinacji dopasowanej do indywidualnych potrzeb.

Serwowane przez nas posiłki są zdrowe i pełnowartościowe, gdyż:

• są komponowane z naturalnych produktów najwyższej jakości,
  • zawierają świeże sezonowe owoce i warzywa oraz pełnoziarniste produkty zbożowe,
  • przygotowujemy je na bieżąco,
  • korzystamy z usług lokalnych dostawców, co gwarantuję wysoką jakość i świeżość produktów,
  • nie wykorzystujemy żywności przetworzonej i gotowych dań mrożonych.

Nasza kuchnia spełnia wszelkie wymagania Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Mamy wdrożony system jakości HACCAP. W ramach usług gwarantujemy:

• opracowanie jadłospisu przez dietetyka zgodnie z obowiązującymi normami dla żywienia dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym określonymi przez Instytut Żywności i Żywienia,
  • opracowanie diet specjalnych i eliminacyjnych,
  • przygotowanie posiłków zgodnie z normami i przepisami prawa,
  • przygotowanie posiłków i przekąsek na imprezy firmowe, indywidualne wraz z dowozem – transport w pojemnikach cateringowych zbiorczych (termoporty) lub opakowaniach jednorazowych zgrzewalnych
  • dostawę dań własnych środkiem transportu zgodnym z wymogami SANEPIDU.

Działamy na podstawie Decyzji nr SE.HŻ-10/46154/109/826/EO/10 wydanej przez Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Gdańsku.
Zamówienia można składać u Pani Intendent na adres mailowy kuchnia@nasza-szkola.eu