Magdalena Kosko

Uczę języka niemieckiego

Nauka języka to oprócz słówek i zwrotów kultura, mentalność, kuchnia, literatura i piosenka, pamiętam o tym podczas każdych zajęć z uczniami, a nauczam języka niemieckiego od ponad 20 lat. Tuż po maturze ukończyłam kurs przewodnicki PTTK i od tego czasu jestem czynną przewodniczką po Gdańsku. Mieszkam we Wrzeszczu, dzielnicy w której urodził się niemiecki pisarz, noblista Günter  Grass. Moim uczennicom i uczniom powtarzam, że znając języki obce na całym świecie będą czuli się jak w domu.

Magdalena Kosko

Uczę języka niemieckiego

Nauka języka to oprócz słówek i zwrotów kultura, mentalność, kuchnia, literatura i piosenka, pamiętam o tym podczas każdych zajęć z uczniami, a nauczam języka niemieckiego od ponad 20 lat. Tuż po maturze ukończyłam kurs przewodnicki PTTK i od tego czasu jestem czynną przewodniczką po Gdańsku. Mieszkam we Wrzeszczu, dzielnicy w której urodził się niemiecki pisarz, noblista Günter  Grass. Moim uczennicom i uczniom powtarzam, że znając języki obce na całym świecie będą czuli się jak […]