Izabella Mandziej

Uczę muzyki

Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku, magister sztuki, muzyk, wokalistka, dyrygentka, nauczycielka śpiewu i instruktorka zespołów wokalnych. Od ponad 20 lat czynnie koncertuje z profesjonalnym zespołem Polskim Chórem Kameralnym Schola Cantorum Gedanensis. Uwielbia pracę na scenie.  „Praca z dziećmi w Naszej Szkole daje mi ogromną satysfakcję, ponieważ w pełni mogę wykorzystać swoją wiedzę i wieloletnie doświadczenie. A ponieważ muzyka stymuluje rozwój mózgu, rozwija wyobraźnię, wrażliwość i kreatywność, dlatego uważam, że dzieci mogą najlepiej wyrażać siebie właśnie poprzez wspólne muzykowanie – śpiew i grę na instrumentach. Nie ma rzeczy niemożliwych, gdy się kocha muzykę.”

Izabella Mandziej

Uczę muzyki

Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku, magister sztuki, muzyk, wokalistka, dyrygentka, nauczycielka śpiewu i instruktorka zespołów wokalnych. Od ponad 20 lat czynnie koncertuje z profesjonalnym zespołem Polskim Chórem Kameralnym Schola Cantorum Gedanensis. Uwielbia pracę na scenie.  „Praca z dziećmi w Naszej Szkole daje mi ogromną satysfakcję, ponieważ w pełni mogę wykorzystać swoją wiedzę i wieloletnie doświadczenie. A ponieważ muzyka stymuluje rozwój mózgu, rozwija wyobraźnię, wrażliwość i kreatywność, dlatego […]