Dziękujemy Pani Justynie Janczak za wzruszające podsumowanie akcji Szlachetna Paczka zainicjowanej w Naszej Szkole przez Panią Martę Tucholską oraz klasę 4. Udało nam się zgromadzić 29 dużych pudeł wszelkiego rodzaju dobra, zebraliśmy kwotę 3182,87 zł.- za co udało nam się kupić nie tylko tablety, ale klawiaturę, elektroniczny notatnik dla najmłodszego dziecka oraz pełną garderobę i buty dla każdego z dzieci. Zebraliśmy ponad 70 kg samego jedzenia, 7 pudeł zawierało różnego rodzaju artykuły chemiczne i kosmetyczne, na których bardzo zależało rodzinie. Każde dziecko otrzymało pełny zestaw swoich materiałów papierniczych, plecak, materiały plastyczne. Otrzymaliśmy niesamowitą ilość pięknie przygotowanych paczek, prezentów, zabawek, artykułów domowych, pościeli, a nawet ozdoby choinkowe. Udało nam się również spełnić specjalne marzenia każdego z członków rodziny: dzieci dostały wymarzone zabawki, przepiękne książki, Tata dostał wędkę, a Mama ogromne zestawy kosmetyków. Pomimo bardzo trudnej sytuacji, pomimo tego, że wiele osób chorowało udało nam się zebrać moc takiego dobra i dobrej energii. Obserwowanie tego było absolutnie pięknym doświadczeniem. Utwierdza to tylko w przekonaniu, że dobro i empatia dla drugiego człowieka nie zna granic i pandemii 🙂 Wielu rodziców mając chore dzieci lub też samemu chorując za wszelką cenę wywiązywała się z obietnicy dostarczając paczki, jak tylko było to możliwe. Tak było i w naszej klasie i tym rodzicom ogromnie, ogromnie dziękuję!Jestem pod wielkim wrażeniem, wielu rodziców, nie znam ich osobiście więc nie mam możliwości wyrazić bezpośrednio moich ogromnych wyrazów szacunku dla ich serdeczności pomimo dużych trudności, dlatego dziękuję im za to tutaj 🙂Paczki pojechały do Tczewa, było ich tak dużo, że ostatecznie zabrał je Maciek M. dostawczym samochodem. Odebrał je od nas Chłopak przebrany w fioletowego kota 😉 Wieczorem jak zadzwoniłam do niego, z pytaniem czy wszystko dotarło i jaka była reakcja rodziny opowiadał o tym z łamiącym od wzruszenia głosem. Powiedział, że dzisiaj rodzina miała tak dużo emocji i radości, że również wróci do niej w środę i nam opisze całą reakcję. Sam jednak powiedział, że radość jaką zobaczył trudno będzie mu opisać.Z tego miejsca chciałabym z całego serca podziękować wszystkim, którzy byli zaangażowani! Ogromnie dziękuję:❣️ Pani Marcie T., która jako jedyna mogła koordynować pracę z innymi klasami, była na miejscu, odbierała milion telefonów, przewoziła paczki, zajęła się wszystkim na miejscu ❣️ Pani Dyrektor, która wspierała całą akcję❣️ Saszy i Maćkowi Mongird – oni udostępnili swoją firmę do pakowania, przygotowali pudła i profesjonalny sprzęt do pakowania, Maciek pojechał do Tczewa przewalił na własnych plecach wszystkie paczki z magazynu do auta, a później auta do auta w niedzielę po południu❣️ Magdzie Głuszek, która wspierała mnie w wielu zadaniach paczkowych, pomagała w zakupach❣️ Ekipie pakujących – Magdzie Ś., Saszy M., Magdzie G., Maćkowi M., Kubie, Lwu, Stasiowi, Michałowi, Lei, Mii, Frankowi i Gin 🙂 – ogarnęliśmy to ekspresowo!Wszystkim, którzy z całą miłością przygotowywali przepiękne paczki – widać w nich było ogrom dobra i uważności dla drugiego człowieka – pięknie zapakowane pakunki słodyczy, kurteczki wyprane w pralni, śliczne zabawki, przepiękne książeczki, prezenty ze specjalnymi etykietami, kocyki z ulubionym wzorem i setki innych rzeczy❣️ Wszystkim, którzy wspierali akcję finansowo- to było duże wyzwanie okazało się, że dzięki przesłanym środkom udało się kupić dużo więcej niż pierwotnie zakładaliśmy.Dzięki nam rodzina, którą spotkało nieszczęście w postaci choroby uwierzy, że wszystko się może poukładać skoro na świecie jest tyle dobra! Tak jak napisałam w liście do tej rodziny osoby, które czują wsparcie innych szybciej dochodzą do zdrowia i tego przede wszystkim im życzyłam od nas wszystkich:)