Monika Stenka

Jestem wychowawcą klasy II i uczę angielskiego

Jestem absolwentką Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku Pedagogika Wczesnej Edukacji z Językiem Angielskim.

Praca z dziećmi jest moją pasją. Od kilku lat czynnie udzielam się jako opiekun w świetlicach środowiskowych, mam również  doświadczenie w pracy z dziećmi w przedszkolu. Wiele radości sprawia mi przekazywanie wiedzy i umiejętności językowych w kreatywny i atrakcyjny dla dzieci sposób, poprzez wykorzystanie różnego rodzaju gier i zabaw.

Pasjonują mnie podróże, podczas których mogę poznawać nowych ludzi i podziwiać piękno przyrody i architektury. W wolnych chwilach chętnie czytam i rysuję.

Monika Stenka

Jestem wychowawcą klasy II i uczę angielskiego

Praca z dziećmi jest moją pasją. Od kilku lat jestem opiekunem w świetlicach środowiskowych, mam również doświadczenie w pracy z dziećmi w przedszkolu.

Poznaj wszystkich