Maciej Łyczak

Jestem wychowawcą świetlicy

Tworzenie pozytywnej atmosfery w grupie, opartej na rozmowie i wzajemnym szacunku, to mój priorytet, a także indywidualne podejście – każde dziecko jest inne, ma zróżnicowane potrzeby, zainteresowania i uzdolnienia, które trzeba rozwijać. Cieszą mnie postępy czynione przez moich podopiecznych, jednak najważniejsze jest to, aby dzieci czerpały radość z tego co robią.

W wolnym czasie biegam, czytam książki (fantasy i kryminalne) oraz gram w piłkę nożną. Interesuję się teatrem, dubbingiem i nowoczesnymi technologiami.

Maciej Łyczak

Jestem wychowawcą świetlicy

Jestem absolwentem Uniwersytetu Gdańskiego oraz Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu. Posiadam kwalifikacje trenera piłki nożnej (dyplom UEFA B) oraz animatora sportu. Pracuję także w GKS Gedania 1922, gdzie jestem odpowiedzialny za szkolenie drużyn młodzików. Mam kilkuletnie doświadczenie, pracowałem z dziećmi i młodzieżą w każdym wieku. Praca jest jednocześnie moją pasją. Tworzenie pozytywnej atmosfery w grupie, opartej na rozmowie i wzajemnym szacunku, to mój priorytet, a także indywidualne podejście – […]