Ewa Majrowska

Dyrektor Zarządzająca

Miłośniczka muzyki, teatru i podróży.

Ewa Majrowska

Dyrektor Zarządzająca

Absolwentka Szkoły Muzycznej I stopnia oraz Uniwersytetu Gdańskiego. Wieloletnia Dyrektor Przedszkola oraz Naszej Szkoły.Instruktor ZHP, opiekun zespołów muzycznych “Warta” oraz “Dzieci Gdańska”, organizator Festiwalu Piosenki Przedszkolnej. Pomysłodawca “otwartego przedszkola” (przedszkola na godziny prowadzonego przez 20 lat). Przez blisko 20 lat prowadziła “przedszkole ćwiczeń” dla Uniwersytetu Gdańskiego oraz Studium Nauczycielskiego w Gdańsku.Miłośniczka muzyki, teatru i podróży.