Elżbieta Żachowska

Jestem nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej

Absolwentka pedagogiki Uniwersytetu Gdańskiego, nauczyciel dyplomowany edukacji wczesnoszkolnej z 30 –letnim stażem pracy.

Specjalizuję się w pracy z dziećmi w młodszym wieku szkolnym. W swojej pracy lubię eksperymentować, podejmować wyzwania, które stawiają mi uczniowie – spontaniczność i otwartość podczas zajęć budzą zainteresowanie dzieci. Dzięki moim uczniom nauczyłam się patrzeć na świat z innej perspektywy. Rzeczywistość widziana oczyma dziecka jest barwniejsza i radośniejsza. To dodaje mi skrzydeł.

Jestem trzykrotnym Koryfeuszem Akademii Gdańskich Lwiątek. Wspólnie z dziećmi chadzamy szlakami historii i kultury Gdańska, odkrywając tajemnice i piękno naszego miasta.

Lubię dzielić się z drugim człowiekiem uśmiechem, wiedzą i doświadczeniem. Uważnie słucham innych. Cenię szczerość i prawdomówność. Rozwijam swoje zainteresowania. Nie boję się wyzwań. Prywatnie – szczęśliwa żona męża Roberta i mama dwóch synów: Mikołaja i Maćka. Miłośniczka podróży, działki, spacerów, roweru, dobrej herbaty i ciekawej książki.

Elżbieta Żachowska

Jestem nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej