Drodzy Rodzice, Uczniowie, Pracownicy i Przyjaciele Naszej Szkoły!
Serdecznie zapraszamy Was na niezwykłe wydarzenie – Nasz Szkolny Koncert Noworoczny 🙂
Na scenie pojawią się uczniowie, a prosto z ich serduszek popłyną najwspanialsze dźwięki.
Usłyszymy kolędy i pastorałki w wykonaniu zespołów wokalnych Malinki i Miętusy oraz naszych solistów. Zabrzmią także melodie kolęd wykonane przez naszych młodych instrumentalistów na fletach, ukulele, dzwonkach i pianinie. Będzie także muzyczna niespodzianka!!!
Jest to niezwykłe wydarzenie dla całej naszej społeczności, a w szczególności dla wykonawców. Wiele godzin ćwiczeń i morze poświęcenia przełożyło się na niezwykłe wykonania, którymi nasi młodzi artyści chcą się z Wami podzielić na początku roku. Oby ta muzyka płynąca z ich serc grała nam przez cały 2020 rok!
Będzie to również okazja, by podsumować osiągnięcia naszych wspaniałych muzyków w minionym roku. Pod batutą 🙂 Pani Izy Mandziej zdobyli liczne nagrody i wystąpili na niejednej scenie!
Doceńcie ich talent i zaangażowanie i bądźcie z nami koniecznie!
KIEDY? 30 stycznia, godz. 16.30
GDZIE? Nasza Szkoła