Radość Relacje Twórczość Rozwój
Od 20 lat uczniowie, rodzice i nauczyciele budują rodzinne relacje w Naszej Szkole. Taka atmosfera rozbudza naturalną ciekawość świata, a nasi uczniowie czerpiąc radość z uczenia się osiągają wysokie wyniki w nauce.
Przekonaj się jak to robimy! Przyjdź na dzień otwarty i sprawdź, czy Nasza Szkoła jest idealnym miejscem dla rozwoju Twojego dziecka.
Pokażemy jak:
– rozwijamy przez ekspresję artystyczną i ruchową
– uczymy języka angielskiego
– rozwijamy kreatywność i logiczne myślenie poprzez zajęcia LEGO i z Robotyki
– pomagamy naszym uczniom w nauce poprzez warsztaty z koncentracji i technik uczenia się
– ćwiczymy rękę, oko… i cierpliwość 🙂 podczas zajęć z szycia
To wyjątkowa okazja by spotkać się z Rodzicami naszych uczniów w kawiarence Pychotka i porozmawiać o szkole (oraz skosztować pysznego ciasta naszych przezdolnych Pań Kucharek).
Będzie również można udać się na indywidualne konsultację do Pani Ilony, specjalistki ds. technik uczenia się, i sprawdzić jakie predyspozycje przyswajania wiedzy wykazuje Wasze dziecko.
Zapraszamy 🙂